Posilujeme imunitu vitamíny

10. 2. 2021

Během zimního období je důležité pečovat o naše zdraví i imunitu. Proto jsme s dětmi uvařili rýmovníkový čaj s medem a citronem. Děti byly překvapeny, když zjistily, jak jim čaj ze samých zdravých věcí chutná!

Pustily se do výroby jablkového kompotu k obědu. Děti si jablíčka samy nakrájely, nasypaly do hrnce, nalily vodu, přidaly skořici, med a hřebíček, a paní kuchařka nám potom pomohla dobrotu uvařit. Kompot si děti i paní učitelkami nabrali do misek a snědly k obědu. Mňam!