POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ

22. 9. 2020
Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450

Vedoucí školní jídelny připravila pro děti prezentaci a „knížečku“, aby viděly, jak to vypadá ve školní kuchyni, kde se jim denně připravují přesnídávky, obědy, svačinky a pitný režim.

Děti se seznámí se spotřebiči, s kterými paní kuchařky pracují (konvektomatem, robotem, krouhačem zeleniny, smažící pánví, kotlem, regenerátotem - ohřívačem stravy, kráječem na chleba, škrabkou na brambory). Na obrázcích uvidí, jak to vypadá ve skladu potravin a například v lednici mléčných výrobků.

A jak se dostane jídlo až na jejich stolečky? Děti si prohlédnou, jak to vypadá v zákulisí kuchyněk u jednotlivých tříd. Kdo jim chystá přesnídávky a svačinky na kuchyňku u třídy, kdo myje nádobí, kdo jim doveze polévku a jak se na talíře servíruje hlavní chod.

A když se všichni najedí, tak je potřeba umýt použité nádobí (hrnce a pekáče) nejen na sedmi kuchyňkách, ale i v kuchyni.

Zpracovala: Bc. Marcela Šancová, vedoucí školní kuchyně

Dne: 22. 9. 2020

POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1POHLED DO ZÁKULISÍ ŠKOLNÍ KUCHYNÉ 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací