POHÁDKOVÝ JÍDELNÍČEK

Byly Vánoce, svátky, na které jsme se těšili snad všichni, ale nejvíce naše děti. Paní učitelky dětem na třídách chystaly stromečky, a s dětmi předvánočně zdobily školku.

Vedoucí školní jídelny přemýšlela, jak by mohly i ony v kuchyni přispět k předvánoční atmosféře a přišla s nápadem pohádkového jídelníčku. Vymyslet a sestavit takový jídelníček byla práce všech zaměstnankyň kuchyně.

Jestli udělal dětem radost zjišťovala paní učitelka. Dozvěděla se, že některé děti se nechávají překvapit, některé vědí, že je teď pohádkový jídelníček, jiné to moc neřeší, ale těch je málo. Většinou jsou děti rády, že si s paní učitelkou řeknou pohádkový název jídla. Přijde jim to legrační.  Shodují se na tom, že obyčejný oběd či svačinka jinak a vtipně nazvaný i pohádkově chutná:-)

POHÁDKOVÝ JÍDELNÍČEK 1POHÁDKOVÝ JÍDELNÍČEK 1POHÁDKOVÝ JÍDELNÍČEK 1