Podzimní úroda v lesní školce a ekocentru Na Pasece

9. 9. 2021

Příjemných dnů babího léta jsme využili ke sklizni brambor z našich vyvýšených záhonků. Sice jsme na jaře do záhonů vysadili i jinou zeleninu, ale jak se říká, u nás na Valašsku se daří jen "zemákům". Z brambor jsme si každý vyrobili "zemákového skřítka" a zbytek jsme nechali v bedýnce u školky k rozebrání pro všechny rodiče a děti. Z jediné dýně, která nám letos vyrostla si společně připravíme dýňovou polévku. Ta nás hezky zahřeje, až se v nadcházejících podzimních dnech budeme vracet z toulek po lese.