Podzimní polévka

14. 10. 2021

Venku se nám vše krásně zabarvuje a začíná nám pravý sychravý podzim. A čím se v takovém počasí nejlépe zahřát? To naše děti ví naprosto přesně – horkou polévkou. Proto jsme si jednu takovou v rámci tématu „Zelenina“ uvařili i u nás ve školce. Děti se chopily škrabek, lžic i nožíků a začaly přípravy. Nezalekly se ani cibule, ani vařícího hrnce a s radostí pomáhaly, kde bylo třeba. Vůně linoucí se školkou byla neodolatelná a čas do oběda výjimečně příliš dlouhý! Ale dočkali jsme se, konečně jsme dostali na talíř své dílo, které nám po pobytu na chladné zahradě opravdu přišlo vhod. A víte co? Polévka chutnala ještě lépe, než voněla :)

Podzimní polévka 1Podzimní polévka 1Podzimní polévka 1Podzimní polévka 1Podzimní polévka 1Podzimní polévka 1Podzimní polévka 1Podzimní polévka 1Podzimní polévka 1Podzimní polévka 1