Piknik pro rodiče

21. 6. 2022

Poslední kroužek vaření již tradičně patří pasování nových kuchařů a posezení s rodiči. Pro děti a rodiče jsme připrali na školkové zahradě malé občerstvení, rodiče si donesli deky a počasí nám přálo. Co víc si přát na závěr roku. Vše se vydařilo,, snad,, na jedničku. Rozloučili jsme se s nejstaršími dětmi a pasovali jsme nové kuchtíky, se kterými se příští rok rádi uvidíme. Rodiče ochutnali připravené dobroty , mohli si v klidu popovídat a dát si kávu. Moc všem děkujeme za přízeň a těšíme se na další společné akce.

Piknik pro rodiče 1Piknik pro rodiče 1Piknik pro rodiče 1Piknik pro rodiče 1Piknik pro rodiče 1Piknik pro rodiče 1Piknik pro rodiče 1Piknik pro rodiče 1Piknik pro rodiče 1Piknik pro rodiče 1