Pijeme kohoutkovou v Mateřské škole Dobroměřice

25. 11. 2020
Mateřská škola Dobroměřice

V listopadu jsme se zapojili do projektu „Pijeme kohoutkovou“, protože nám jde nejen o zdravý životní styl našich dětí, ale také o zdravé životní prostředí, kterému přispíváme snížením odpadního plastu.

Zrušili jsme pronájem výdejníků na barelovou vodu a nakoupili skleněné nádoby, ze kterých si děti kohoutkovou vodu mohou kdykoliv samy čepovat. S dětmi jsme mluvili o důležitosti vody pro naše tělo a o všech přínosech, které pití kohoutkové vody přináší. A když budeme mít chuť na něco sladkého? Kohoutkovou vodu můžeme příležitostně ochutit kousky ovoce nebo sezónních bylinek z naší zahrádky.

Pijeme kohoutkovou v Mateřské škole Dobroměřice 1