Osazujeme vyvýšený záhon

4. 5. 2021
Mateřská škola Česká Kopřivnice

S dětmi jsme se věnovali tématu - Jak roste semínko. Společně jsme se rozhodli, že si semínka ve školce zasadíme a budeme sledovat, za jak dlouho nám vyrostou. Do foliovníčků ve školce jsme si zasadili semínka kedlubnů, které jsme pravidelně zalévali.

Ty největší sazeničky jsme si dnes zasadili do vyvýšeného záhonku. Přidali jsme ještě řádek s ředkvičkami a menší řádek s jarní cibulkou. Každý den je budeme poctivě zalévat. Už teď se těšíme, až si na našich vypěstovaných dobrotách pochutnáme.

Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1Osazujeme vyvýšený záhon 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací