Osazujeme vyvýšený záhon

4. 5. 2021

S dětmi jsme se věnovali tématu - Jak roste semínko. Společně jsme se rozhodli, že si semínka ve školce zasadíme a budeme sledovat, za jak dlouho nám vyrostou. Do foliovníčků ve školce jsme si zasadili semínka kedlubnů, které jsme pravidelně zalévali.

Ty největší sazeničky jsme si dnes zasadili do vyvýšeného záhonku. Přidali jsme ještě řádek s ředkvičkami a menší řádek s jarní cibulkou. Každý den je budeme poctivě zalévat. Už teď se těšíme, až si na našich vypěstovaných dobrotách pochutnáme.