Okresní kolo Olympiády mladých chovatelů.

V sobotu 10.6. 2023 se v prostoru naší venkovní učebny konalo Okresní kolo Olympiády mladých chovatelů, kterého se účastnilo celkem 13 dětí ze Základních organizací Českého svazu chovatelů Úsov, Loštice a Zábřeh. Naši žáci, kteří navštěvují rovněž školní chovatelský kroužek, nám udělali velkou radost, protože 4 žáci se umístili na předních příčkách a v srpnu nás budou reprezentovat na celostátním kole. Aby soutežící neměli hlad, připravili jsme jim dva druhy zdravých pomazánek a buchtu, která byla zcela bez použití mouky. Všem přišla zdravá svačinka vhod a nic nezbylo :-)

Okresní kolo Olympiády mladých chovatelů. 1Okresní kolo Olympiády mladých chovatelů. 1Okresní kolo Olympiády mladých chovatelů. 1Okresní kolo Olympiády mladých chovatelů. 1Okresní kolo Olympiády mladých chovatelů. 1Okresní kolo Olympiády mladých chovatelů. 1Okresní kolo Olympiády mladých chovatelů. 1Okresní kolo Olympiády mladých chovatelů. 1Okresní kolo Olympiády mladých chovatelů. 1