Ochutnáváme zeleninu poslepu v našich Mateřských školách

11. 10. 2019

Jako zhodnocení daného projektu na tématu „Zelenina“ bych viděla ve všeobecném smyslovém rozvoji dětského vjemu, jako je čich, hmat a chuť. Zvolené téma u dětí vzbudilo kladný ohlas a s dodanou zeleninou pod dohledem experimentovali. Dalším bodem této vzdělávací hry bylo „Poznávání“. Tato hra spočívala v tom, že děti měly zavázané oči a pokoušely se pomocí svých vlastních smyslů uhodnout správný druh zeleniny. Po skončení her jsme zeleninu zpracovali a děti ji s chutí všechnu snědly. Mé zhodnocení tohoto projektu je určitě kladné a pro zdravý vývoj dětí rozhodně prospěšné.

Skoro všechny děti se hry zúčastnily s nadšením.