Návštěva Sv. Lucie

13. 12. 2021

Dnes nás ve školce navštívila Sv. Lucie:-)... ...zrovna jsme si s dětmi povídali o zvycích spojených s postavou Sv. Lucie, když v tom někdo zaklepal na naše Sluníčkové dveře!....A jaké to bylo pro děti překvapení, když do třídy vstoupila sama Svatá Lucie! A nepřišla s prázdnou!...Hodným dětem totiž Lucinky nosívaly něco dobrého a ani u nás to dnes nebyla výjimka. Sv. Lucie nám přinesla suroviny na pečení medových perníčků:-) Děti se ihned s radostí pustily do dělání těsta, válení a vykrajování. Nakonec zaúkolovaly i naše paní kuchařky, které poprosily o upečení vytvořených perníčků:-). Tak, jak krásně voněly pečící se perníčky naší školkou, tak i dobře všem dětem chutnaly! Děkujeme Ti, Lucinko a budeme se těšit na příští rok!!!

Návštěva Sv. Lucie 1Návštěva Sv. Lucie 1Návštěva Sv. Lucie 1Návštěva Sv. Lucie 1Návštěva Sv. Lucie 1Návštěva Sv. Lucie 1Návštěva Sv. Lucie 1Návštěva Sv. Lucie 1Návštěva Sv. Lucie 1Návštěva Sv. Lucie 1Návštěva Sv. Lucie 1