Návštěva Rodinné farmy Částkov

Děti se nejvíce těšily na hospodářská zvířata. Na farmě viděly kuřata, kozy, poníky, kočky a kravku Růžu. Tu si nejstatečnější děti mohly vyzkoušet také podojit. Poté už je čekala ochutnávka jídel z místní zeleniny, zahřály se výbornou polévkou, okusily domácí vodní meloun. Největší ohlas sklidily muffiny s dýní a mrkví. Na políčku si děti prohlédly různé druhy zeleniny, ochutnaly rajčata, mrkev a čínské zelí. Pomohly s vybíráním brambor a pletím sklizeného záhonu. Z výletu odjížděly nadšené, některé ještě vezly dobrůtky pro rodiče. Děkujeme za příjemně strávené odpoledne.

Lenka Čípelová, paní učitelka