Narozeninový rituál

27. 2. 2019
Školička Kamarád Nové Veselí

Ohledně narozeninových rituálů to necháváme na rodičich, které ale intenzivně vystavujeme osvětě. Již několik let nám většina rodičů reaguje tak, že na narozeniny nám pro děti (spolu se svým dítětem, aby do přípravy bylo dítko vtaženo) upeče sušenky, muffiny či připraví ovoce, které skupinka kamarádů v centru vaření nakrájí na narozeninovou oslavu. Jsou i rodiče, které nám třeba do pytlíčků pro děti nachystají sušené ovoce nebo suchou směs s oříšky. Je to na nápaditosti rodičů, jejich čas, zájem o dění ve školce, chut podpořit, a my jsme za to rádi, že většina nad tím přemýšlí. Jsme však velká školka, a někdy nezbývá než respektovat. A třeba popřemýšlíme, jak ještě lépe rodičům vysvětlit některé věci, nad kterými je potřeba se zamyslet. A i rodiče mohou být pro sebe vzájemnou inspirací, protože narozeninové rituály fotíme a zveřejňujeme ve fotogalerii MŠ. A závěrem široko známá rčení - vše jde, když se chce....a kdo si počká, ten se dočká...Změna myšlení a zažitých přístupů to vyžaduje ☺.

Narozeninový rituál 1Narozeninový rituál 1Narozeninový rituál 1Narozeninový rituál 1Narozeninový rituál 1Narozeninový rituál 1Narozeninový rituál 1Narozeninový rituál 1Narozeninový rituál 1Narozeninový rituál 1Narozeninový rituál 1Narozeninový rituál 1Narozeninový rituál 1Narozeninový rituál 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací