Moštujeme víno

10. 11. 2017

Rodiče dětí z naší školky většinou nemají možnost přemýšlet nad tím, co dělat z nadměrnou úrodou. Co s přebytky ze zahrady. Donesou nám je do školky a my už si s nimi poradíme.

Takhle se k nám od jedné maminky dostala i spousta hroznového vína. Část hroznového vína jsme snědli během svačin. Jenže pořád nám hodně vína zbývalo. A tak jsme se rozhodli, že si zkusíme šťávu z hroznů vylisovat.

Děti tak ochutnali naprosto čerstvou šťávu a dokonce se o vínu i dozvěděli další informace. Čeká nás totiž Svatomartinská slavnost a na svatého Martina dospělí ochutnávají i první víno.

Moštujeme víno 1Moštujeme víno 1Moštujeme víno 1Moštujeme víno 1Moštujeme víno 1Moštujeme víno 1Moštujeme víno 1Moštujeme víno 1Moštujeme víno 1