Moje zdraví, to mě baví

14. 6. 2023

U nás ve školce se nezahálí a přípravu na školkovou olympiádu jsme pojali opravdu od základů. Nejprve jsme se zaměřili na potraviny, které jsou a nejsou pro naše tělo prospěšné. Vysvětlili jsme si, že zelenina a ovoce jsou plné vitamínů, vlákniny a i zdrojem energie, kterou při sportování potřebuje. A co by to bylo za výuku, kdybychom si sami nevyzkoušeli něco vytvořit. Pustili jsme se tedy do výroby ovocného salátu. Děti ovoce sami omyly, nakrájely a daly do připravené misky. Na konci byla ochutnávka a myslím, že se nám ovocný salát moc povedl.

Moje zdraví, to mě baví 1Moje zdraví, to mě baví 1Moje zdraví, to mě baví 1Moje zdraví, to mě baví 1Moje zdraví, to mě baví 1Moje zdraví, to mě baví 1Moje zdraví, to mě baví 1