Mastička na rýmičku

29. 11. 2018
Školička Kamarád Nové Veselí

Nejdříve jsme v horké lázni roztopili bambucké máslo, do něj pak děti natrhaly kousíčky medových plátů, nakonec zakáply mentolovou esenci a pak už paní učitelky nalévaly mastičku do nachystaných kelímků. Děti jsme řádně poučili o možných rizicích a ty se se vším vypořádaly dobře. Důležité je dát dětem příležitost zapojit se. Na kelímky jsme pak nalepili samoleku a dali je do organzového pytlíčku. Tak, a dáreček je připravený ke koupi☺.

Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1Mastička na rýmičku 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací