Masopustní koláče - MŠ Bohučovice

K masopustnímu období bezesporu patří české tradiční pečení masopustních koláčů. Ani my v naší školce jsme to neměli jinak. K pečení děti použily špaldovou mouku, domácí marmeládu, tvaroh, mák. Využili jsme moderních technologií, které kdysi naše babičky neměly. Na koláčích jsme si pochutnali. Každý si udělal koláč dle svých chutí. Ingredience přinesly děti opět z domu. Tak jak to u nás v MŠ chodí. Rodiče nás při zdravém vaření, pečení a experimentování podporují :-) Za odměnu ochutnávají s námi...tedy, pokud jim zbude ! Dobrou chuť!

Masopustní koláče - MŠ Bohučovice 1Masopustní koláče - MŠ Bohučovice 1Masopustní koláče - MŠ Bohučovice 1Masopustní koláče - MŠ Bohučovice 1Masopustní koláče - MŠ Bohučovice 1