Malá kuchařka

9. 4. 2022

Vařit s dětmi? To je skvělá zábava. A nejen doma s mámou či tátou, babičkou nebo i dědou☺. Naše Gábinka ze třídy Berušky již dlouho pokukovala, jak a co paní kuchařky dělají. "Tohle děláme s bábí...", bylo často od Gábinky slyšet. A tak když se v jídelníčku objevily knedlíky, paní kuchařky nelenily, a malou kuchařku Gábinku přizvaly ke spolupráci. Gabča přišla řádně vybavená, nejen pracovním oděvem podle školní směrnice o OOPP☺, ale vyškolena i řádnými hygienickými předpisy pro práci kuchařek ve školní jídelně☺☺☺. A práce jí šla pěkně od ruky. Tak tady se, milí příznivci a nadšenci vaření s dětmi, rodí první pracovní perspektivy. A v dospělosti třeba Gábinka profesionální kuchařkou nebude, ale láska k vaření ji zůstane navždy. A to je podstata všeho☺.

Malá kuchařka 1Malá kuchařka 1Malá kuchařka 1