Koulelo se jablíčko

5. 11. 2018
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

Tento týden máme téma podzimního ovoce a tak se k nám zakoulelo jablíčko. A my jsme toho využili i v pracovních činnostech.

Děti se rozdělili do skupinek podle nabídnutých činností: pečení jablíčkového štrůdlu, krájení a sušení jablíček, kreslení nejkrásnějšího jablíčka a poslední skupinka tvořila ozdoby ve tvaru jablíček na plátěné pytlíčky, do kterých budeme dávat sušená jablka, abychom je mohli nabídnout na vánočním jarmarku.

Ve skupince žáci spolupracovali, každý měl svůj úkol a došli ke společnému cíli.

Jak nám šla práce od ruky, se můžete podívat na fotkách z našeho tvoření. 

Mimochodem štrůdl se nám povedl a další den jsme si na něm všichni pochutnali.

Koulelo se jablíčko 1Koulelo se jablíčko 1Koulelo se jablíčko 1Koulelo se jablíčko 1Koulelo se jablíčko 1Koulelo se jablíčko 1Koulelo se jablíčko 1Koulelo se jablíčko 1Koulelo se jablíčko 1Koulelo se jablíčko 1Koulelo se jablíčko 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací