Koťátka na rodinné EKO farmě Drozdových

Koťátka se vydala na výlet do nedaleké vesničky Kravsko. Navštívili jsme krásnou rodinnou farmu Drozdových. Velice milí pan Drozd povídal dětem o kravičkách a jiných zvířatech co na farmě mají. Děti měly možnost kravičky nakrmit, pohladit si je. Dokonce jsme měli to štěstí spatřit na vlastní oči čerstvě narozené telátko, které si děti pohladily, a viděly, jak poprvé pije mlíčko a měly tu čest vymyslet mu jméno – Evička. Pohlédli a pohladili jsme si také koťátka, kozy, oslíka aj. Byl to moc krásný výlet plný zážitků, na který budeme dlouho vzpomínat. Určitě se tam zase podíváme!