"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK

6. 10. 2020
MŠ Francouzská, Kopřivnice

Domácí jablková přesnídávka

Dnešnímu prvnímu říjnovému a zároveň pondělnímu ránu, jsme zasvětili zdravému a také společnému vaření s dětmi.

Protože nám zbylo hodně domácích zdravých jablíček ze záhrádky od rodičů, které jsme nabízeli na farmářském trhu, rozhodli jsme se společně s dětmi, že si uděláme nějaké to zdravé mlsání. A tak po společných "debatách" o nápadech, co si z jablíček uvařit nebo upéct se děti rozhodly pro PŘESNÍDÁVKU! A světe, div se!  Naše přesnídávka byla zcela bez cukru a dětem moc chutnalo!

S dětmi jsme si přitom také povídali o zbytečném plýtvání potravinami a kompostování zbytků jablek.

Závěrem  a celou podstatou tedy bylo - ukázat dětem hravou formou, že domácí přesnídávka, dělaná s láskou je "bezkonkurenční" a také se společnou pomocí docela jednoduchá. Snažme se navrátit tradice našich babiček.

Tým dětí a učitelek z MŠ Francouzské ♥

"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1"Když vaříme společně" - PŘESNÍDÁVKA Z JABLEK 1
Zpět na výpis