Kavárna pro prarodiče

6. 10. 2016

V naší školce Semínko v Toulcově dvoře se velké oblibě těší akce pořádané pro rodiče či další rodinné příslušníky. Je vidět, že setkávání neformálního druhu jsou více než příjemným zážitkem pro všechny. Lze při nich mnohem snáze navázat otevřenější vzájemné vztahy...a dobré jídlo u toho nemůže chybět.

Velký ohlas měla například již potřetí pořádaná akce „Kavárna pro prarodiče“. Děti nakreslily menu, z nějž většinu samy upekly. Dobroty pak roznášely babičkám a dědečkům dle jejich přání. Svým prarodičům nakreslily portréty, zahrály na flétničky a také se s nimi společně vyfotily v připraveném fotokoutku. Prarodiče poznali, jaká ta školka, kam chodí jejich vnukové a vnučky vlastně je a školka dostala v jejich mysli mnohem reálnější podobu.