Jídelní klub ZŠ Slovan Kroměříž

5. 4. 2019
Základní škola Slovan Kroměříž

Pod vedením vedoucí školní jídelny se pravidelně, jednou měsíčně, scházejí zástupci žáků všech tříd školy a zabývají se otázkou školního stravování. Společných schůzek se často účastní i kuchařky školní jídelny. Na každém setkání se žáci dozvědí vždy něco nového a zajímavého z moderní gastronomie i zdravého stravování. Dostávají také prostor pro svoje připomínky a návrhy. Nejvíce se však těší na společné vaření s kuchařkami ve školní kuchyni. To další proběhne 21. května odpoledne a bude se připravovat školní pizza.

A jaký byl program Jídelního klubu 3. dubna? Kromě plánování ochutnávky ve školní jídelně, která proběhne při příležitosti školního velikonočního jarmarku 9. dubna, se žáci poučili o velikonočních zvycích a slavnostním stolování, naučili se poznávat kurkumu a dozvěděli se něco o jejím využití a významu pro zdraví. Potěšila i ochutnávka bílé ředkve. Na závěr se všichni společně vyfotili.

Jídelní klub ZŠ Slovan Kroměříž 1Jídelní klub ZŠ Slovan Kroměříž 1Jídelní klub ZŠ Slovan Kroměříž 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací