Jarní zahradničení u Sluníček

29. 3. 2022

Jarní sluníčko už nám pěkně hřeje, a tak jsme s dětmi vyrazili k našim školním záhonkům, abychom je připravili na jarní sázení oblíbených druhů zeleniny a ovoce. Děti nejdříve nasely do přípravných květináčků semínka dýně, rajčátek a okurek. Potom nás čekala trošku těžší práce - okopat záhonky, vytrhat přebytečný plevel a přidat trochu nové hlíny z našeho kompostu, aby bylo vše připravené tak, jak má být:-) Děti ale vše zvládly na jedničku a naše školní záhonky už čekají na nové semínka, která promění v úžasné chutné plodiny:-)