Jarní brigáda s rodiči a prarodiči

21. 4. 2022

Máme skvělé rodiče!!! Velké díky patří rodičům, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na brigádě, buď nákupem bylin či rostlin nebo přišli osobně na pomoc při úklidu a rekonstrukci na naši školní zahradu. I když to na začátku dne vypadalo, že bude pršet, počasí se nad námi slitovalo a vše se vydařilo na jedničku. Děti od rána pomáhaly s občerstvením - připravovaly slané i sladké štrůdly, o ostatní občerstvení se postarala školní kuchyně. DĚKUJEME!