Jak si krátíme dlouhou chvíli ve školce?

25. 9. 2023

I přesto, že jsou děti ze školky připravené téměř na všechny druhy počasí, někdy se stane, že se přeci jen ven nedostaneme. Ani bouřka nám však náladu nezkazí, my si umíme poradit.

S nejmenšími si nachystáme třeba ovocné špízy na odpolední svačinku. Starší děti si vybraly realizaci receptu kvašené zeleniny. A pro slavnostní události se nabízí výborný bezlepkový recept na banánové cupcakes, které nám upekly mladší děti ze třídy Motýlků.

Při vaření si děti užily spoustu legrace, vyzkoušely si nové techniky práce s kuchyňským náčiním a ještě se dozvěděly zajímavosti o původu použitých surovin. A co víc? Vše je jednoduché a mohou si to vyzkoušet i doma a ukázat recept i mamince a tatínkovi.

Jak si krátíme dlouhou chvíli ve školce? 1Jak si krátíme dlouhou chvíli ve školce? 1Jak si krátíme dlouhou chvíli ve školce? 1Jak si krátíme dlouhou chvíli ve školce? 1Jak si krátíme dlouhou chvíli ve školce? 1