Jak roste fazolka

30. 10. 2020

S dětmi jsme si povídali, co všechno potřebuje zelenina, a také jiné rostlinky, ke svému růstu.

A tak jsme si zasadili všichni společně do dvou květináčů fazolky. Květináče jsme označili nálepkami, abychom věděli, které fazolky budeme zalévat, a které ne. Abychom lépe viděli, co se děje s fazolkami v půdě, tak jsme dali i dvě fazolky do sklenice s navlhčenou vatou. Každý den si vybereme někoho, kdo mám fazolky zalévá.  Jaké bylo naše překvapení, když fazolky, které zaléváme, začaly klíčit!!! Každý den, když děti přijdou do školky, první se běží podívat, co se děje v květináčích, i ve sklenici.

Jak roste fazolka 1Jak roste fazolka 1Jak roste fazolka 1Jak roste fazolka 1Jak roste fazolka 1Jak roste fazolka 1