Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka!

18. 5. 2022
MŠ BÍLÁ

Dnes jsme se s dětmi vydali zpět na místo, kde jsme již jednou byli. Minule jsme měli možnost vidět býka, krávu, dvě malá prasátka a mnoho slepiček, také jsme si sáhli na čerstvě snesené vajíčko. Dnes jsme šli znovu pozdravit býka a kravičku, byli o poznání klidnější než minule. Viděli jsme i prasátka, která ovšem nebyla už tak malinká a hravá jako posledně. Vypadalo to, že duchem jsou stále ta malá selátka, tělem to ovšem úplně neplatilo.
Na co jsme se ale obzvlášť těšili byla malá kachňátka, housátka a nechyběla ani kuřátka. Všehny tyto maličké a roztomilé opeřence jsme viděli schované ve stodole, oddělené od sebe ve velikých bednách s mřížovým víkem. Děti tak mohly krásně objevovat barvy a různé velikosti těchto zvířat. 
Nakonec nás pan S.H. překvapil exkurzí traktoru. Děti si mohly vylézt nahoru do kabiny a sednout si za volant. Kluci i děvčata z toho byli velice nadšení a někteří nám dokonce proklouzli na druhé kolo.

Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1Jak nám vyrostla prasátka a hele, nová kuřátka! 1
Zpět na výpis