Jak jsme si na Den zdraví připravili zdravé dobroty

Společně s dětmi jsme se rozhodly uspořádat Den zdraví. Domluvily jsme se na přípravě a upečení zdravé dobroty a to pečení muffin z červené řepy. Protože jsme chtěly, aby si dnešní den užily všechny děti, tak jsme se ještě společně s nimi dohodly na přípravě mrkvičkového salátu s jablíčkem a citrónem. Děti se s elánem pustily do práce a výsledek nenechal na sebe dlouho čekat. Děti byly hodně samostatné a potěšilo nás, že se zapojily i menší děti. S velkou chutí se pustily do zdravé svačinky a všem moc chutnalo.