Jahodová svačinka

Děti si na zahrádce samy otrhaly jahůdky, o které se poctivě starají a zalévají si je. Plnou misku jahod děti přinesly do kuchyně paní kuchařce a ta dětem připravila na svačinku jahodovou marmeládu., Děti si ji samy mazaly i s našlehaným máslem na rozkrojenou housku. Děti byly nadšené a s chutí se do svačinky pustily. Paní kuchařka se za dětmi přišla podívat a zeptat se, jestli jim dnešní svačinka chutná – to jednohlasné „ano“ bylo slyšet snad i do školy, která je hned vedle. Nakonec ještě děti paní kuchařce zatleskaly a těší se na další dobroty.

Jahodová svačinka 1Jahodová svačinka 1Jahodová svačinka 1Jahodová svačinka 1Jahodová svačinka 1Jahodová svačinka 1Jahodová svačinka 1Jahodová svačinka 1Jahodová svačinka 1Jahodová svačinka 1