Hodnotíme obědy

24. 4. 2019
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

V dubnu děti hodnotily, jak jim chutnají obědy ve školní jídelně. Zvlášť hodnotily polévku a hlavní jídlo. Holky z Ekotýmu vyrobily krabici se třemi šuplíky a žetony a každý po obědě vhodil žeton do označené přihrádky podle toho, zda mu vůbec nechutnalo, zda byl oběd docela dobrý a nebo výborný. 

Po obědě holky žetony vždy spočítaly a zapsaly si výsledky do tabulky. Měli jsme potom jednoduchý přehled, které jídlo je oblíbené a naopak neoblíbené. Pak děti diskutovaly s paní kuchařkou, zda je možné jídla, která jim nechutnají, nahradit třeba jinými. 

Děti si také v anketě udělali svůj jídelníček na přání a vpaní vedoucí slíbila, že tato jídla zařadí v červnu do jídelníčku. Bude to týden podle přání dětí. 

Hodnotíme obědy 1Hodnotíme obědy 1Hodnotíme obědy 1Hodnotíme obědy 1Hodnotíme obědy 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací