Hawaiská párty MŠ nám. Republiky

Relax a Hawai si chtěla užít na konci června Mateřská škola nám. Republiky společně se všemi dětmi, rodiči, příbuznými a kamarády v Beach clubu ve Znojmě. 22.června paní učitelky s rodiči oblékly celý areál do hawaiského kabátu a proměnili ho na oázu klidu a relaxu. Za doprovodu písniček, soutěží a sportovních koutků si děti i dospělí mohli vyzkoušet spoustu netradičních činností a za odměnu dostali osvěžující meloun. Jsme rádi, že jsme školní rok ukončili takto uvolněně a těšíme se na ten další.

Hawaiská párty MŠ nám. Republiky 1Hawaiská párty MŠ nám. Republiky 1Hawaiská párty MŠ nám. Republiky 1Hawaiská párty MŠ nám. Republiky 1Hawaiská párty MŠ nám. Republiky 1Hawaiská párty MŠ nám. Republiky 1Hawaiská párty MŠ nám. Republiky 1Hawaiská párty MŠ nám. Republiky 1Hawaiská párty MŠ nám. Republiky 1Hawaiská párty MŠ nám. Republiky 1Hawaiská párty MŠ nám. Republiky 1