Farmářský trh v naší školce spojený se "Zahradní slavnosti"

14. 7. 2021
Mateřská škola Benátky

Bohužel i v tomto školním roce byl provoz školky zasažen pandemií a s tím souvisejícími omezeními. Děti přišly o mnoho zajímavých akcí a tak jsme se rozhodli uspořádat "Zahradní slavnost" spojenou s farmářským trhem. Protože náš školní vzdělávací program se jmenuje "Rok je dvanáct kamarádů, střídají se o svou vládu" celým programem nás provázelo dvanáct měsíčků. Na začátku programu děti rodičům zahrály veršovanou pohádku O dvanácti měsíčkách, kde právě měsíc červen dal Marušce jahody, zazpívaly písničky spojené s ročním koloběhem. Na realizaci se podílel celý personál MŠ, děti i jejich rodiče.Na děti a jejich rodiče čekala 4 soutěžní stanoviště, dle ročních období - jaro, léto, podzim, zima.Děti si společně se svými  rodiči užili  plno legrace a zábavy. Odměnou jim byly výborné jahodové nanuky, na jejichž výrobě se podílely právě děti s některými rodiči.Počasí nám přálo a odměnou nám byly spokojené úsměvy dětí a všech přítomných. Tak i tento školní rok měl šťastný a sladký konec:-) 

Farmářský trh v naší školce spojený se "Zahradní slavnosti" 1Farmářský trh v naší školce spojený se "Zahradní slavnosti" 1Farmářský trh v naší školce spojený se "Zahradní slavnosti" 1Farmářský trh v naší školce spojený se "Zahradní slavnosti" 1Farmářský trh v naší školce spojený se "Zahradní slavnosti" 1Farmářský trh v naší školce spojený se "Zahradní slavnosti" 1Farmářský trh v naší školce spojený se "Zahradní slavnosti" 1Farmářský trh v naší školce spojený se "Zahradní slavnosti" 1Farmářský trh v naší školce spojený se "Zahradní slavnosti" 1Farmářský trh v naší školce spojený se "Zahradní slavnosti" 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací