Farma Kaman

Rodinná farma ve Vídni s rostlinnou i živočišnou výrobou pořádala výstavu zemědělských strojů, na které jsme nemohli chybět. Děti si mohly vyzkoušet, jaké to je, sednout si za volant traktoru a kombajnu, dozvěděly se, k čemu jaký stroj slouží. Pan Kaman velmi ochotně odpovídal na zvídavé otázky dětí. Čekalo nás i malé občerstvení, které děti uvítaly a s chutí se zakously do perníčků. Nakonec jsme se šli podívat ke chlévům, kde nás už vyhlíželi býci, ale museli jsme se mít na pozoru, protože nevypadali moc kamarádsky :-). Moc děkujeme panu Kamanovi, že si na nás udělal čas.

Farma Kaman 1Farma Kaman 1Farma Kaman 1Farma Kaman 1Farma Kaman 1Farma Kaman 1Farma Kaman 1Farma Kaman 1Farma Kaman 1Farma Kaman 1