Dnešek s (pra)rodiči na zahradě

20. 4. 2022

Pár fotek a video z dnešního uklízení zahrady a také našeho "malého světa".Navzdory rannímu mrazíku, který vystrčil dva zuby, se nás sešlo hodně - na 80 dětí ze 4 tříd a kolem 30 rodičů a prarodičů. Klobouk dolů. A té práce, co se udělalo. Všem moc děkujeme, malí i velcí, jsme zkrátka skvělííí.

A samozřejmě nesměl chybět školičkový catering - kuřátka upekla štrůdl, berušky listové šneky, koťátka perníčky a včeličky udělaly pomazánku a jednohubky. Paní uklízečka Květuška uvařila tradiční kotlíkový čaj, i paní kuchařky přispěly svým bylinkovým čajem. A že všem chutnalo. Tak zase na podzim se skutečně zdravou školou a malým zahradníkem naviděnou.

https://mskamaradnoveveseli.rajce.idnes.cz/S_prarodici_a_rodici_na_zahrade_uklizime_svet_20._4._2022/

https://www.facebook.com/MŠ-Kamarád-Nové-Veselí--105733591481704

Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1Dnešek s (pra)rodiči na zahradě 1
Zpět na výpis