Dětská pouť na zahradě Školičky Kamarád

3. 6. 2017

Děti tak mohly mimo jiné zavítat do skákacího hradu, na trampolínu, do pouťového obchůdku, do maringotky na ochutnávku různých surovin, které hádaly podle chuti, do domečku sovičky Jůly, kde bylo malování na obličej, kreslení na na balónky, malování barvami window color na fólie, také mohly se svými rodiči navštívit čajovnu v týpí, kde si z bylinek vařily svůj originální čajíček.. Naše skvělé paní kuchařky připravily chutné a zdravé dobroty v podobě cereálních toustů a buchty z rebarbory z naší zahrádky. Jako nápoje děti i rodiče ochutnávali vodu s bezovou šťávou a květy bezu, ochucené vody citrónem a mátou či meduňkou. Celé dopoledne se vydařilo díky skvělému počasí a děti tak odcházely v poledne spokojeně domů.

Fotodokumentaci najdete na http://mskamaradnoveveseli.rajce.idnes.cz/Detska_pout_3.cervna_2017/