Děti ze třídy Včeliček se staly cukráři

12. 2. 2020
V rámci února se děti ze Včeliček seznamovaly s povoláním. Mezi první zkušenosti patřilo cukrářské řemeslo, kdy k nám zavítala samotná paní cukrářka a seznámila nás s jejím povoláním. Ukázala nám různé dorty, které se dají vyrobit, formy a zdobičky, které potřebuje k práci. Dále nám předvedla zdobení dortu, děti ochutnaly krémy a samy si nakonec vyzkoušely zdobení vlastního dortíku s marcipánovými ozdobami. Hotový výrobek si odnesly děti domů. Tímto děkujeme za ochotu paní cukrářky, že k nám zavítala. Práce cukrářky se nám moc líbila a všichni jsme byli se svým nazdobeným dortíkem spokojeni.