Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla.

27. 10. 2020
Mateřská škola, Mánesova 3880, příspěvková organizace

S dětmi jsme si povídali o tom, jaké ovoce a zeleninu znají, jaké rády jedí.  Pojmenovávali jsme různé druhy ovoce a zeleniny. K poznávaní jsme využili vesměs všechny smysly - pozorovali jsme očičkama, ohmatávali, užívali si vůni a samozřejmě ochutnávali.

Ale zajímalo nás také, co se děje před tím, než ovoce a zeleninu dostaneme na náš talíř, kromě toho, že si ji koupíme v obchodě. Tak jsme si povídali o jejím pěstování, o sadech, polích a zahradách. Někteří sdělovali své osobní zkušenosti se zahradničením. A samozřejmě jsme si připomněli, jak je důležité a pro naše zdravé tělíčko prospěšné jíst dostatek ovoce a zeleniny. Poděkovali jsme našim kuchařkám, že nám chystají v tomto směru, tak bohaté svačinky.

Na téma ovoce a zelenina jsme hráli i různé hry, malovali jsme a tvořili, říkali si básničky, zpívali jsme písničky, dokonce jsme i tančili a hráli divadlo. Také jsme si vyzkoušeli praktickou činnost při krájení, strouhání, louskání ořechů, přebíraní luštěnin.

Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1Děti z MŠ Mánesova Kroměříž ví, že ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla. 1
Zpět na výpis