Děláme si domácí pizzu

Dnes za námi do školky přišel taťka Aleš, který se rozhodl, že s dětmi společně udělají pizzu podle jejich přání. S dětmi jsme společně přichystali provizorní kuchyni. Potom si děti osahaly a také ochutnaly těsto, které budou zpracovávat. Tatínek udělal placku. Potom dával dětem k jednotlivým ingrediencím přivoňet a ony hádaly, co to je. Potom společně pizzu zdobili rajčatovou omáčkou, šunkou, kukuřicí, vajíčkem…Až byla pizza hotová, tak jsme ji odnesli do kuchyně. Hned za pár minut jsme si na naší výtečné pizzy společně pochutnali. Velké díky patří našemu tatínkovi, který se nezalekl tolikati dětí a vše společně zvládli.