Co si sami připravíme, to si taky sníme

18. 4. 2019
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

Každý si namíchal svoji pomazánku přesně takovou, jakou má rád. 

Nejdříve jsme si nachystali pracovní prostor, pak jednotlivé ingredience - tvaroh, jogurt, okurek, mrkev, ředkvičky, bylinky a pak už si každý namíchal tu "svoji" nejlepší pomazánku. Pak nakrájet celozrnnou bagetu, namazat, ozdobit připravenou zeleninou (okurky, paprika, salát) a dobrou chuť. A co nám zbylo, jsme si namazali s sebou na cestu, protože hned po svačince jsme vyráželi na výlet. 

Co si sami připravíme, to si taky sníme 1Co si sami připravíme, to si taky sníme 1Co si sami připravíme, to si taky sníme 1Co si sami připravíme, to si taky sníme 1Co si sami připravíme, to si taky sníme 1Co si sami připravíme, to si taky sníme 1Co si sami připravíme, to si taky sníme 1Co si sami připravíme, to si taky sníme 1Co si sami připravíme, to si taky sníme 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací