Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark

26. 11. 2018
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

Na balení jsme použili jen přírodní materiál /lýko/ nebo lehce recyklovatelný /papírové sáčky, sklo/ nebo jsme využili odpad / zbytky látek/.

Všechno jsme sami zabalili, zavázali, vystřihli, napsali a namalovali. Každý dělal něco a šlo nám to pěkně od ruky.

A co všechno jsme balili a jak? 

- Sušené jablíčka a hrušky a ořechy do papírových sáčků s nápisy a obrázky

- Bylinkovou sůl do skleniček s popiskem a látkovou čepičkou

- Jednodruhové bylinky na čaj jako mátu, meduňku, šalvej do papírových sáčků

- Barevné bylinky jako měsíček nebo sedmikrásku do skleniček, aby vynikla jejich krásná barva

- Také jsme měli bazalku naloženou v octu, sušená rajčata, pampeliškový med, to vše ve skleničkách, na které jsme udělali popisky

Pracovali všichni, každý přidal ruku k dílu a nakonec oči jen přecházely, kolik jsme měli krásných a lákavých produktů na prodej. A teď hurá na vánoční trhy. 

Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1Chystáme naše výpěstky na vánoční jarmark 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací