Besedy o zemědělství

19. 10. 2018

18.10.2018 proběhla ve třetích třídách Beseda o zemědělství. Beseda byla uspořádána v rámci projektu Zemědělství žije. Na naši školu zavítala paní Soňa Jelínková, přinesla s sebou maketu kravína, umělé vemínko, spoustu semínek, suchého obilí a dalších názorných ukázek. Beseda probíhala jak v teoretické, tak praktické rovině a to děti vždy zaujme a baví. Paní Jelínková děti chválila a děti s ní spolupracovaly a reagovaly téměř na vše, co paní Jelínková řekla.

Největší nadšení děti projevily při dojení umělého vemínka - tolik snahy dostat trochu vodu dolů do kýble jsem dlouho nevíděla....

Příště nás paní Jelínková navštíví v úterý 23.10., tentokrát představí projekt ve čtvrté a páté třídě.