Barborka naděluje

6. 12. 2020

Letošní školičkový farmářský trh byl poslední komunitní akcí u nás. Ty další, od společného uklízení zahrady s prarodiči po martinské slavnosti se již bohužel konat nemohly. Naše školička byla v  karanténě a kvůli celkové situci jsme nemohli zrealizovat ani vánoční trhy a kavárnu pro prarodiče. Nicméně, produktů z naší zahrady, ještě zbylo dost, a tak jsme přemýšleli, co s nimi. No a přišel nápad dodat tuhle naši zdravou a s láskou vyrobenou energii zdravotníkům v Nemocnici NMNM a seniorům v Domově klidného stáří ve Žďáru nad Sázavou. Tak jsme přichystali farmářské bedýnky, ve kterých zdravotníci i senioři našli naše šťávy, sirupy, džemy, mastičky a jiné produkty z naší zahrady. Třeba si udělají dobrý čaj a osladí si ho naší meduňkovou šťávou nebo si proti únavě dají sirup na lžičku ze smrkových výhonků☺.

Barborka naděluje 1Barborka naděluje 1Barborka naděluje 1Barborka naděluje 1Barborka naděluje 1Barborka naděluje 1Barborka naděluje 1Barborka naděluje 1Barborka naděluje 1Barborka naděluje 1