Audit k obhajobě titulu Ekoškola

Ve čtvrtek 27. dubna proběhl audit Ekoškoly, na který se připravovali všichni žáci i pracovníci školy. Školu navštívila paní auditorka Kateřina Patáková, konzultantka mezinárodního programu Ekoškola, která během čtyř hodin hovořila s vedením školy, s žáky vybraných tříd, s pracovníky úklidu a navštívila také školní kuchyni. Žáci ekotýmu ji provedli po škole i školním pozemku a odpovídali na dotazy týkající se jejich práce. Během té doby si paní Pataková dělala poznámky, aby mohla dle kritérií zhodnotit, zda je práce dostačující a splňujeme kritéria k získání „Certifikátu za projití Zelené cesty“.

Zpětnou vazbu (Zprávu z auditu) obdrží škola do měsíce od auditu. Zaznělo mnoho slov chvály. Paní Patáková nám sdělila, že žáci pracují velmi dobře, že je s jejich činností moc spokojena a že doporučí, abychom „Certifikát Zelené cesty“ získali.

Audit k obhajobě titulu Ekoškola 1