Co opravdu víme o zemědělství?

Balíček metodických listů pro učitele, ve kterém uvádíme aktivity, které mají žákům pomoci pochopit rozdíly mezi ekologickými a konvenčními metodami chovu a pěstování. Aktivity také žákům ukáží, jak výběr potravin a způsob jejich produkce zásadně ovlivňuje naše zdraví, zdraví a vzhled krajiny, klima, místní společenství a životní prostředí, ve kterém žijeme. Učitelé si mohou zvolit některé z uvedených aktivit v závislosti na věku a úrovni znalostí svých žáků. Doporučujeme začít aktivitou č. 1, aby žáci získali základní ponětí o problematice zemědělství.

Co opravdu víme o zemědělství

Co opravdu víme o zemědělství? - Metodiky pro učitele

Co opravdu víme o zemědělství - pracovní listy pro žáky

Příloha k metodickému balíčku: Co opravdu víme o zemědělství