Zahrada Rudolfov

Základní informace

Zahrada Rudolfov
Polní 9
373 71
Rudolfov
Jihočeský kraj
http://www.zahrada-rudolfov.cz/

Kontaktní osoba

Irena Kovářová
731508814
zahrada.rudolfov@gmail.com

Návštěva možná

Duben - Listopad

Popis farmy

Zahrada Rudolfov je certifikovaná ukázková přírodní zahrada, která nabízí široký záběr vzdělávacích kurzů pro všechny věkové kategorie. Nachází se 5km od Českých Budějovic východním směrem. V roce 2010 získala naše zahrada plaketu "Ukázková přírodní zahrada". Od roku 2012 zde budujeme informační vzdělávací centrum s nabídkou atraktivních přednášek, kurzů a setkání se zajímavými lidmi. Snažíme se budovat něco, kde můžeme ve větší míře předávat naše myšlenky a nabídnout cestu lidem, na které budou sami na sobě pracovat, budou hledat souvislosti, což je proces, který může být nesmírně vzrušující.

Druh hospodaření

Smíšená farma (rostlinná i živočišná)

Režim hospodaření

Konvenční

Které aktivity jsou možné provádět s žáky?

Prohlídka s výkladem, Jednodenní vzdělávací program s aktivním zapojením účastníků. Přírodní zahrada – komentovaná prohlídka v přírodní zahradě Rudolfov, při které se účastníci seznámí se základní charakteristikou přírodní zahradu, poznají principy při utváření přírodní zahrady a přírodního zahradničení a uvidí jednotlivé prvky přírodní zahrady.

Možnost ubytování na farmě

Ne

Nabízí farma vlastní vzdělávací program?

Ano

Farma a vzdělávací program je vhodný pro

  • Pro mateřské školy
  • Pro 1. a 2. stupeň základní školy

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací