Zpětná vazba z domova

22. 11. 2023

Vždy nás těší zpětná vazba a spolupráce. Dle slov maminky: “Posíláme pozdrav. Sice je Miuš nemocná , ale vaše motto dodržujeme i doma. Řekla, jak děláte ve školce mrkvičkovou pomazánku a udělala ji. Musíme si ji namazat u stolu a musíme mít jen jeden nůž, protože si ho prý ve školce děti půjčují.” No není tohle skvělé? Miuška v předškolním věku umí vařit a dokonce dodržuje zdravé svačiny i doma. PROSTĚ PARÁDA. Jako třešnička této zpětné vazby je fakt, že dnes měly i děti ve školce mrkvičkovou pomazánku. A ano i ve školce dnes byl jeden nůž v každé misce. Opět měly děti možnost namazat si chléb samostatně i samostatně se rozhodnout, zda namažou a jak silně namažou. Echo: POZOR Leni, možná roste konkurence.

Zpětná vazba z domova 1Zpětná vazba z domova 1Zpětná vazba z domova 1Zpětná vazba z domova 1Zpětná vazba z domova 1Zpětná vazba z domova 1