,,Žížalí čaj"

Naše žížalky už se ve vermikompostéru zabydlely a začaly se rozmnožovat. K tomu jim jistě přispívá péče našich některých dětí, které je krmí papírem z toaletních ruliček, čajovými papírovými pytlíky a pravidelně přidávají do vermikompostéru zbytky potravin ze školkové kuchyně, která nás zásobuje slupkami z mrkve, petržele, hlávkového zelí, také červené řepy a slupek z brambor. Za naší starost, se nám žížaly začínají odměňovat svým produktem zvaným ,,žížalí čaj“. Musíme ještě chvíli vydržet, než uběhne pár dnů a přivítáme první jarní dny. Už se těšíme, až žížalího čaje bude dost a budeme moct pohnojit naší školní zahrádku se sazenicemi zeleniny.

,,Žížalí čaj" 1,,Žížalí čaj" 1,,Žížalí čaj" 1,,Žížalí čaj" 1,,Žížalí čaj" 1,,Žížalí čaj" 1