Zítra máme skvělou akci

23. 11. 2015

V naší školní jídelně proděhne zítra akce, na kterou se všichni, kteří jsme z projektu nadšení, těšíme. Jmenuje se Přijďte k nám na večeři a musím přiznat, že začala s firmou, která ovšem nesouhlasila s tím, že jsme Skutečně zdravá škola - zatím se alespoň o to snažíme - a ze spolupráce s námi odstoupila...Asi to tak mělo být, protože přijede paní Zdeňka Kolláriková a bude s námi celý večer koordinovat a naše kuchařky pod vedením paní Dany Smigové budou vařit i její recepty. Musím prozradit, že jahelník pro tuto akci dělá naše sekretářka a já jako ředitelka jsem napekla sušenky, paní zástupkyně zase upekla cizrnu....No snad vše klapne a rodičům, ředitelkám dalších škol i pracovníkům magistrátu a hygieny, bude chutnat.....o průběhu Vás budeme určitě informovat :)