Získání bronzového certifikátu!

Získali jsme Bronzový certifikát Skutečně zdravé školy!!!

Úterý 4. dubna se stalo pro naši mateřskou školu dnem významným. Do e-maillové schránky paní ředitelky Mgr. Bc. Evy Kyjovské, MBA a vedoucí školní jídelny Ing. Petry Bubeníčkové totiž přišla zpráva od Mgr. Tomáše Václavíka, ředitele a odborného garanta programu Skutečně zdravá škola, ve které psal:

"S radostí vám oznamuji, že se vám podařilo prokázat splnění všech bronzových kritérií v programu Skutečně zdravá školka. Velice vám gratuluji a děkuji za vaši pomoc s rozvojem zdravé a udržitelné kultury stravování a vzdělávání o jídle."

Moc nás těší, že vynaložené úsilí, počínaje výborně složeným zdravým jídelníčkem a nákupem kvalitních surovin, přes šikovné a ochotné paní kuchařky, po zapálené paní učitelky, které se aktivně zapojily do vaření s dětmi, do vymýšlení činností k podpoře zdravého stravování a upevňování vztahu k jídlu jako takovému, přineslo zisk bronzového certifikátu.

Dne 10. 05. 2023 v 15:00 hod. proběhne slavnostní předání bronzového certifikátu v MŠ Sluníčko Krupka v budově Dukelských hrdinů 295.

A teď míříme výš...ke stříbrnému certifikátu. Držte nám pěsti.

Získání bronzového certifikátu! 1Získání bronzového certifikátu! 1Získání bronzového certifikátu! 1